24 października 2018 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu odbył się konkurs piosenki niepodległościowej pt. ,,Z pieśnią na ustach dla Niepodległej''. Był to ostatni komponent projektu "Młodzież wierna tradycjom niepodległości". Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Agata Sawka otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Agata wykonała piosenkę "Rozkwitały pąki białych róż". Zachwyciła publiczność i jury grą na skrzypcach.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy też Maciejowi I. z klasy 4b i Jakubowi. M. z klasy 4c za pomoc w przygotowaniu występu koleżanki.

W dniu 19 października odbyła się w Pasłęku XVI edycja Konkursu Piosenki Obcej. Naszą szkołę reprezentowali Agata Sawka i Szymon Czyżewski. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szymon z piosenką Shawna Mendesa "There's nothing holding me back" zajął II miejsce :) Obojgu reprezentantom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Miło Nam poinformować, że w dniu 19 października uczennica Naszej Szkoły, Magdalena Nowokrzewska z klasy 4a, przygotowująca się do konkursu pod opieką pana Mariusza Jagiełło, została wyróżniona w międzyszkolnym konkursie pod Patronatem Prezydenta Miasta Elbląga "TYDZIEŃ KODOWANIA" w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu – „Elbląg moje miasto”. Wyróżnienie i nagrody rzeczowe Magda odebrała z rąk pana Witolda Wróblewskiego - Prezydenta Miasta Elbląg. Gratulujemy!

Z drużynowych zawodów w biegach na orientację wracamy za złotymi medalami w kategorii chłopców i brązowymi w kategorii dziewcząt. Zawody w ramach Licealiady odbyły się w Bażantarni, męska drużyna w składzie Jakub Typański, Adam Gołębiewski oraz Przemysław Kananowicz zdeklasowała konkurencję i obroniła tytuł sprzed roku.

Dziewczęta biegnące w składzie Agata Grabarczyk, Natalia Biegaj, Kamila Szepeta, Aniela Czyplis nieznacznie przegrały walkę o drugie miejsce.

8 maja 2018 zostały ogłoszone wyniki  I Miejskiego Konkursu Plastycznego "Profilaktyka! Niech rak nas unika!" zorganizowanego wspólnie przez MDK w Elblągu i NU-MED Grupę S.A. Konkurs swym Honorowym Patronatem objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.

Nasza uczennica z klasy 4f - Patrycja Gerka - otrzymała nagrodę Prezydenta Elbląga za osiągnięcia sportowe w roku 2017. Patrycja trenuje boks w KSW Tygrys. Uczennica kształci się w zawodzie technik logistyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook